Home » Park maszynowy

Kategoria: Park maszynowy Subscribe!


Mutoh ValueJet 1624

Mutoh ValueJet 1624 – wydajna drukarka wielkoformatowa o szerokości 1.62 m. Ploter przeznaczony jest do produkcji szerokiej gamy wydruków na zewnątrz: billboardów, banerów, reklam, plakatów, grafik samochodowych i okiennych. Ploter sprawdza się także przy druku aplikacji wewnętrznych: naklejek, dekoracji, map, schematów, tapet, rollupów, itd…  
Więcej »

Ricoh Pro C651EX

Nasza najnowsza inwestycja do druku kolorowego A4-A3 drukark Ricoh Pro ™ C651EX gwarantuje najwyższej jakości wydruki oraz wyjątkową funkcjonalność. Odznaczają się najlepszymi parametrami technicznymi oraz niezawodnością w swojej klasie.
Więcej »

Oce Varioprint 2090

Wielofunkcyjne (drukarka / skaner / kopiarka) cyfrowe wysokonakładowe urządzenie drukujące z prędkością 85 kopii na minutę, wytrzymujące nakłady do 500 tys. kopii miesięcznie. Technologia druku: oce copy press. Druk czarno-biały. Możliwość druku dwustronnego.
Więcej »

Oce ColorWave 600

Océ ColorWave 600 to pierwsza na świecie kolorowa wielkoformatowa drukarka na toner wykorzystująca technologię Océ CrystalPoint. Ta technologia wykorzystuje toner typu TonerPearls dla uzyskiwania wysokiej jakości wydruków na papierze zwykłym oraz pochodzącym z recyklingu przy prędkości drukowania wynoszącej 31 sekund na arkusz A0. System ColorWave 600 zapewnia wspaniałe kolorowe i czarno-białe wydruki znajdujące zastosowanie zarówno przy rysunkach CAD jak i pełno kolorowych plakatach.
Więcej »

Oce TDS 700 – ploter mono CAD

Nagrodzony w testach Bertl’a, niezależnej firmy konsultingowej, zajmującej się oceną produktów i analizami porównawczymi w branży poligraficznej, ploter Oce TDS 600 doczekał się już swojego następcy: TDS 700 to jeszcze bardziej zaawansowane urządzenie do druku monochromatycznego CAD. Będąc w posiadaniu dwóch takich ploterów jesteśmy w stanie obsłużyć w krótkim czasie nawet największe przedsięwzięcia projektowe.
Więcej »
Scroll To Top