Home » Regulamin wykonywania usług przyjmowanych drogą elektroniczną

Regulamin wykonywania usług przyjmowanych drogą elektroniczną


Właścicielem serwisu jest firma Reprotechnika Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul.Piłsudskiego 23. Dane rejestrowe firmy: KRS – 0000151986; REGON – 930136797; NIP – 8990203774.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

  1. Każde zlecenie przesyłane drogą elektroniczną musi być jednoznaczne.
  2. Każde zlecenie musi zawierać dane Zleceniodawcy zawierające przynajmniej jego osobisty numer telefonu (najlepiej bezpośredni)  – w przypadku korzystania z formularza dane wymagane są oznaczone gwiazdką.
  3. Prace są przyjmowane całą dobę ale wykonywane tylko w godzinach pracy firmy.
  4. Termin realizacji zlecenia jest uzależniony od jego specyfiki i mocy przerobowych firmy.

Namawiamy do korzystania z Internetowego Systemu Obsługi Klienta (aby wejść – kliknij):

W przypadku gdy korzystanie z Systemu jest niemożliwe zlecenia można również wysyłać na adres: plot@reprotechnika.pl.
PROSIMY O NIE DUBLOWANIE ZLECEŃ!!!
Załączniki o pojemności powyżej 80 MB należy przesyłać poprzez dyski w chmurze

ZWROTY I REKLAMACJA

Wszystkie usługi jakie wykonujemy mają właściwości określone przez Kupującego w złożonym przez niego zamówieniu i są ściśle związane z jego osobą. W związku z tym Zamawiającemy nie przysługuje prawo zwrotu produktu poligraficznego niezależnie od tego czy jest konsumentem (na podstawie art. 10 ust. 3 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny) czy przedsiębiorcą.

Każdy Klient ma prawo do zareklamowania usługi jeżeli została ona wykonana niezgodnie z zamówieniem. W przypadku gdy usługa była wykonywana na odległość, przed dokonaniem zwrotu Klient ma obowiązek powiadomić Zleceniodawcę o zaistniałym problemie. Drogą mailową lub telefonicznie. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji sposób działania zawsze jest ustalany z Zamawiającym (ponowny druk, zwrot pieniędzy itp.)

POLITYKA PRYWATNOŚCI I OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Wraz z akceptacją regulaminu klient wyraża zgodę, aby właścicel sklepu przetwarzał jego dane osobowe zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), niezbędne dla procesu realizacji usługi oraz celów marketingowych. Jednocześnie Nadawcy przysługuje prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.

FORMY PŁATNOŚCI

  • PAYU, PAYPAL
  • PRZEDPŁATA NA KONTO (PRZELEW)
  • PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE (NIE DOTYCZY UMÓW ZAWIERANYCH NA ODLEGŁOŚĆ)
Scroll To Top